Vouchery

Udział w naszych warsztatach można sprezentować swoim najbliższym.

Można wybrać konkretne warsztaty, albo voucher in blanco, tak  aby obdarowani sami zdecydowali gdzie i kiedy chcą pojechać. Proponujemy warsztaty serowarsko-chlebowe, zielarsko-kulinarno -kosmetycznezdrowej żywności, kiedy to robimy wędliny i warzymy piwo oraz nalewkowe, podczas których poznajemy tajemnice nalewek i najlepszych destylatów. Warsztaty to nie tylko duża porcja wiedzy, ale też dwudniowy relaks i odpoczynek w doborowym towarzystwie. 

Koszt voucherów/warsztatów wynosi 490 zł. Na tą cenę składają się dwudniowe warsztaty, jeden nocleg i wyżywienie. Vouchery in blanco mają roczny termin realizacji – można później wybrać dogodny termin i miejsce. Vouchery dedykowane konkretnym warsztatom też można „przebukować” na inne.

Gotowe, wydrukowane z imieniem i nazwiskiem Vouchery w ciągu 3 dni przesyłamy pocztą. W ciągu 1 dnia przesyłamy voucher w postaci pliku graficznego do wydrukowania na drukarce kolorowej. Za koszt wydruku i wysyłki pocztowej nie pobieramy opłat. Na poprzednich stronach znajdziecie Państwo kalendarium naszych warsztatów.

Jak zamówić voucher? Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Na podany adres mailowy wyślemy numer konta do wpłaty i gotowy projekt vouchera.